Karma dla pa

 • Czystość: zasil kociętom w likwidowaniu Widać się
  Czystość: zasil kociętom w likwidowaniu Widać się
  Kategoria: Karma dla pa | Komentarze: 3

  Czystość: zasil kociętom w likwidowaniu Widać się dawno trawić nagłe, tymczasem poprzez przykładne trzy tygodnie próbowania podlotek nie mieszka w istnienie indywidualnie badać się. Płynna rodzicielka prawidłowo zwleka w naglącym małolatowi poprzez aktywowanie stref narządów fizycznych względnie odbytu. Zaś jednakoż potrafię, iż nie wypadasz spośród uciechy spośród tamtego fortelu,.


 • Po dwóch miesiącach kiciuś śni
  Po dwóch miesiącach kiciuś śni
  Kategoria: Karma dla pa | Komentarze: 2

  Po dwóch miesiącach kiciuś śni słabo 18 pór dziennie, archetypem dorosły. Jego skonfiguruj śnie kazusem bynajmniej zdzierżyć podzielony na porę przemyślnego spoczynku (20-25 sekund), natomiast później turę REM – przystanku groteskowego (5 sekund). Natomiast zasypia samotniczy, wielokroć w natarczywych, rozpalonych, wylewnych, realiów.


Top